Denerwujące ulotki

Każdego dnia człowiek przemieszcza się z miejsca na miejsce. Wówczas spotyka się z innymi osobami, które również jadą do pracy, po dziecko czy też pracują. Niestety obojętne przejście na polskiej ulicy staje się coraz trudniejsze. Przede wszystkim dlatego, że na każdym kroku rozdawane są człowiekowi ulotki. Na każdym skrzyżowaniu, w centrum miasta lub na zwykłej ulicy znajdują się osoby, które mają wręczać innym przechodniom ulotki. Nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie akt, że wystarczy przejść 10 kroków dalej, aby napotkać kolejną osobę, która rozdaje ulotki. Wiele osób zaczyna popadać w złość, kiedy widzi na ulicy młodego człowieka, który macha to prawą to lewą ręką, aby pozbyć się jak największej ilości ulotek.

ulotki łódź

fot.http://www.diamundialfilosofia.org

Krzywe spojrzenia

Coraz większa liczba osób narzeka, że musi mieć do czynienia z osobami, które stają się dla nich natrętne. Osoby, które rozdają ulotki skarżą się na to, że często mają do czynienia z bardzo nieprzyjemnymi osobami. Mimo to muszą to znosić, choć nie jest to przyjemne. A w końcu osoby rozdające ulotki wykonują wyłącznie swoją pracę.
Wiele firm decyduje się na reklamę w postaci ulotek, ponieważ w ten sposób zyskują pewność, że reklama trafi bezpośrednio do klienta. Trzeba również powiedzieć, że ulotki to również najtańsza forma reklamy. W czasie światowego kryzysu coraz większa liczba osób skupia się na tym, aby oszczędzać swoje pieniądze. Dlatego właśnie ulotki stają się tak popularną reklamą wybieraną przez właścicieli dużych oraz małych firm.

Dodaj komentarz