5 pomysłów na wykorzystanie balonów

Balony to jeden z najtańszych i najbardziej efektywnych pomysłów na dekorację. Używamy ich najczęściej podczas ważnych uroczystości, urodzin czy wesel jednak w dzisiejszym artykule postaram się wam pokazać zastosowanie balonów z innej strony, bardziej kreatywnej.

1.Zdjęcia przywiązane do balonów

Idealnie sprawuje się na rocznice czy na wieczory panieńskie. Wystarczy w zdjęciu zrobić małą dziurkę i przez nią przewiązać sznurek od balona.

zdjecie-przypiete-do-balonow

vertigo.com.pl

2.Fajne kostki lodu z baloników

Nalewamy do balonów (jeszcze nie nadmuchanych) trochę wody, wiążemy po czym wkładamy do zamrażalnika na parę godzin. Dzięki temu dostaniemy fajne kostki lodu z baloników które możemy włożyć do szklanki z alkoholem.

kostki-lodu-balony

zszywka.pl

3.Konfetti i upominki w balonie

Bardzo fajnym i kreatywnym pomysłem jest włożenie do przezroczystego balonu (znaleść takie balony możesz tutaj) i napełnić go konfetti lub wrzucić pieniądze (świetny pomysł na wesele)

konfetti-w-balonie

4.bp.blogspot.com

4.Świecące balony

Jeśli Twoje dziecko nie pozwala Ci zasnąć i ciągle zabiega o Twoją uwagę to możesz spróbować podarować mu – świecący balonik. Wystarczy że do środka umieścisz ledowe światełka (takie światełka od choinki bezprzewodowe) i przywiążesz w wybranym miejscu. Ledowe światełka dostaniesz np. tu

swiecace-balony

twojauroczystoscmarzen.pl

5.Balonowe świeczniki

Przyklejamy okrągłe serwetki do balona zwykłym klejem, po czym czekamy ąz wyschnie i przebijamy. Trzeba być tutaj troszkę ostrożny i delikatny.

To wszystko jeśli chodzi o dobre i tanie pomysły na balony, zawsze możecie zakupić balony gumowe lub tańsze balony foliowe i wykorzystać je odpowiednio do waszych potrzeb i kreatywności.

Sprawdź również: http://www.andrzejzielinski.pl/slub-i-wesele-jakie-przygotowania-sie-z-nimi-wiaza

Dodaj komentarz